ПРО КОНКУРС

ЩО ТАКЕ ЦУМ UA ?

Це щорічна ініціатива головного універмагу України на підтримку місцевих виробників взуття, одягу, аксесуарів, їжі, напоїв, косметики, меблів та інших речей, які роблять наше життя затишніше. Мета конкурсу - визначити кращих з кращих. Переможці отримають можливість продавати товари в ЦУМі на пільгових умовах протягом одного сезону.

ЧОМУ МИ ЦЕ РОБИМО ?

З моменту відкриття ЦУМ був вітриною української торгівлі. Тут раніше за інших з'являлися найновіші і модні товари місцевих виробників. Оновлений ЦУМ зберігає і розвиває цю традицію. Для нас підтримка українських виробників - не просто тренд. Ми хочемо, щоб в оновленому універмазі частка якісних товарів, зроблених в Україні, збільшувалася з кожним роком.

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ ?

Якщо ви український виробник і хочете щоб про ваш товар дізналася вся країна, щоб ознайомитись з конкурсу і зареєструйтеся онлайн. Якщо ви покупець і хочете підтримувати вітчизняного виробника, стежте за новинами, знайомтеся з новими брендами і голосуйте онлайн. І, звичайно ж, купуйте кращі українські товари в новому ЦУМі.

Етапи ЦУМ UA

Конкурс проходить в чотири етапи: прийом заявок, визначення фіналістів, вибір переможців, старт продажів в ЦУМі.

Повнi правила конкурсу

Авторизація